Міристинова кислота

Міристинова кислота
 

Наведите курсор, чтобы увеличить

 
Product code M14587843
 
Payment methods: Cashless, Cash on delivery
Shipping methods: Pickup, Nova poshta, Nova poshta (courier)

Description Міристинова кислота

INCI: Myristic Acid
Міристинова кислота - одноосновна насичена (гранична) карбонова кислота. Хімічна формула сполуки CH3-(CH2)12-COOH. Cистематичне найменування – тетрадеканова кислота (англ. tetradecanoic acid). Температура плавлення – 54,4°С. Молярна маса - 228,4 г/моль. Міристинова кислота добре розчиняється у спирті та діетиловому ефірі і не розчиняється у воді. Емпірична формула міристинової кислоти - C14H28O2.

Воскоподібна лускоподібна речовина. Погано розчиняється у воді. Розчиняється у спирті, ефірі, ацетоні. Міститься у багатьох природних оліях у вигляді тригліцеридів. У косметиці використовується у складі жирів та олій, восків. Чиста міристінова кислота використовується для посилення проникнення в шкіру інших компонентів і як парфумерна добавка.

Міристинова кислота сприяє відновленню захисних властивостей шкіри. Має чудові ковзаючі та змащувальні властивості. При нейтралізації лугом використовується в емульсійних кремах як структуроутворюючий та емульгуючий компонент, використовується в косметиці для стабілізації та загущення емульсій. У миловарінні олії з високим вмістом міристинової, пальмітинової та стеаринової кислоти рекомендуються для приготування твердого мила. Крім того, використовується в косметичних засобах з метою посилити проникнення в шкіру інших компонентів.
Вміст міристинової кислоти 99%.
Країна виробник – Малайзія

 
 

On-site search

Search

Contacts

"MH and Hustav Heess Ukraine" - pool chemistry and components of cosmetics
(main office)

Юрид. адр.: 03148, м. Київ, вул. Гната Юри, буд. 9, кім. 414 Пошт. адр.: 08140, Києво-Святошинський р.-н, с. Білогородка, вул. Леніна, 60
  • +38 (050) 33808XX
 
Write a message
Select message form:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Search
 
 

Close
 
 
Order a call
person
phone
email
record_voice_over
create