Про компанію

Хімія для басейнів без важких металів

 

 

Чеська хімія для басейнів «Водолій» (Vodnar) пропонує різноманітні можливості обробки води басейну - хлорна дезінфекція, без хлору, киснева дезінфекція.


Кожна з них має свої переваги:


- перевагою хлорного дезінфекції є низька ціна, високі дезинфікуючі  властивості, легке дозув
ання;

- киснева хімія в порівнянні з хлорним має ступінь дезінф
екції менше, тому вартість дорожче, вона вимагає регулярного проведення дозування, але вона безпечна для людей з чутливою шкірою та алергіків.

Емульгатори

Емульгатори - це речовини, що сприяють змішуванню рідин, що зазвичай не змішуються, і загусники. Саме завдяки емульгаторам стає можливо змішати воду з маслом і утримувати їх тривалий час у такому стані.

Емульгатори застосовуються найчастіше в косметиці та харчовій промисловості. До емульгаторів відносять як різні види синтетичних ПАР, так і продукти рослинного і тваринного походження (агар, пектин, целюлоза, лецитин), а також полімери (зокрема, похідні целюлози).

Купити емульгатори - натуральні і синтетичні емульсифікуючі речовини - для використання у побутовій хімії, косметології, харчовій промисловості можна на складі компанії «МХ і Густав Геесс Україна».

«МХ і Густав Геесс Україна» хімія для басейнів, емульгатори, ПАР, жирні олії і таке інше: більше ста років успіху.

Компанія «Gustav Heess» почала свою діяльність у 1897 році в Німеччині, з поставок хімічної сировини для текстильної та дубильної галузей - дубильної кислоти, жирів, олій і воску.

У результаті Другої світової війни обидві галузі зазнали краху, і фірма була не в кращому стані, але у п'ятдесяті керівництво компанії зосередило увагу на поставки олії та тваринних жирів для різних галузей промисловості. До того постачання олій було лише додатковим напрямком діяльності.

З часом серед клієнтів «Gustav Heess» з'явилися провідні промислові концерни фармацевтичної і косметичної галузей. Компанія розвивалася все стрімкіше, поставки сировини йшли вже зі всієї земної кулі. І в дев'яностих роках «Gustav Heess» почала активно створювати філії поза Німеччиною. Освоївши виробничі ринки в Іспанії, Італії, Чехії, Угорщини, Франції, компанія міцно утвердилася і в Україні: з 2004 року існує філія - ТОВ «МХ і Густав Геесс Україна», який постачає продукцію не тільки в нашу країну, але й замовникам з Молдови, Білорусі, Росії.

На чолі пріоритетів компанії завжди стояв розвиток стійких ділових відносин зі своїми клієнтами, заснованих на співпраці. Головне - це клієнти, задоволені якістю товарів і послуг. Цей принцип є керівним у сучасній Перевірці Якості, і підтримує практику ділових стосунків компанії протягом дуже довгого часу.

У поняття "якість" входить цілий спектр складових. Для «МХ і Густав Геесс Україна» це:
- забезпечення клієнтів найбільш підходящим продуктом
- з узгодженими властивостями
- вчасно
- за найвигіднішими ринковими цінами
- з необхідною документацією
а крім того,
- можливість використовувати експертизу компанії і надати клієнтам технічну інформацію і нюанси застосування продуктів
- використовувати знання ринку «МХ і Густав Геесс Україна», щоб допомогти клієнтам прийняти правильні рішення щодо своїх покупок
- ретельно вибрати постачальників, щоб гарантувати надійну якість
- швидко реагувати на проблеми

Контроль за якістю продукції

Щоб дотримуватися всіх критеріїв якості для фармацевтичної сировини, харчових продуктів, косметичних інгредієнтів, компанія забезпечує постійний контроль якості своєї продукції. У 1993 році компанія організовує діяльність власної лабораторії, яка незабаром проходить сертифікацію ISO 9002. У 2004 році компанія акредитована відповідно до EN ISO / IEC 17025. З тих пір компанія регулярно проводить порівняльні дослідження власної продукції з іншими лабораторіями світу і співпрацює з університетом Штутгарта, що дозволяє використовувати новітні технології тестування.

На цій сторінці ви знайдете інформацію про чотири основні типи продукції, яку представляє «МХ і Густав Геесс Україна»:

Жирні олії

Жирні олії - це продукти переробки олійної сировини, що складаються в основному з органічних сполук, складних повних ефірів гліцерину і жирних кислот. До складу жирних олій входять воски і фосфатиди, а також вільні жирні кислоти, ліпохроми, токофероли, вітаміни та інші речовини, що надають оліям забарвлення, смаку і запаху. До жирних рослинних олій належать: соєва олія, виноградна, соняшникова, сезамова, сефлорова, лляна, кукурудзяна, олія з пшеничних зерен, гарбузова, олія волоського горіха, олія троянди мускусної, олія ослинникова, олія бораго і багато інших видів.

Натуральні жирні олії (рослинні олії) служать прекрасною основою для ефірних олійок і тому подібних засобів, тому вони також називаються базисними або оліями-носіями. Жирні олії - це дуже важливий харчовий продукт (соняшникова, оливкова і так далі - це ті ж жирні олії), що застосовується для приготування консервів, кондитерських виробів, маргарину і так далі. У промисловості з олій виробляють мила та інші матеріали. У медицині жирні олії застосовуються для приготування масляних емульсій, мазей і лініментів.

Компанія «МХ і Густав Геесс Україна» спеціалізується на продажу високоякісних рослинних (жирних) олій сирих, рафінованих, гідронізованих, холодного пресування, біоактивних, технічних для різних галузей виробництва, зокрема для косметології, фармацевтики, харчової промисловості.

Поверхнево-активні речовини (ПАР)

Ці речовини знижують поверхневий натяг води. Їх основна ознака - можливість взаємодіяти як із водою, так і з жирами, тобто з речовинами, які зазвичай не змішуються між собою.

Основні області застосування ПАР:
- Поверхнево-активні речовини (ПАР) застосовуються як компонент миючих і чистячих засобів для догляду за приміщеннями, посудом, одягом, речами, автомобілями тощо;
- У складі косметики, зокрема шампунів, у невеликих кількостях - в зубній пасті, лосьйонах, тоніках і так далі;
- У текстильній промисловості (в основному для зняття статичної електрики на волокнах синтетичної тканини);
- У шкіряної промисловості для захисту шкіри від легких пошкоджень і злипання;
- ПАР застосовуються в лакофарбовій промисловості для зниження поверхнево-активного натягу для кращого проникнення фарби в маленькі заглибини в поверхні;
- У паперовій промисловості для видалення чорнила з використаного паперу;
- Емульсії ПАР застосовуються в металургії для змащення прокатних верстатів. Вони витримують високі температури, при яких згорає масло;
- У харчовій промисловості ПАР іноді використовуються для поліпшення смаку морозива, шоколаду, збитих вершків та інших страв, і в інших сферах.

«МХ і Густав Геесс України» реалізує катіонні ПАР, амфотерні ПАР, неіоногенні ПАР, аніонні ПАР для різних областей застосування.

Купити  продукцію компанії можна тут - http://heess-ukr.ub.ua/goods.

 

 

 

 

 

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

Хімія для басейнів та озер Vodnar -МХ і Густав Геесс Україна
(основний офіс)

08140, Україна, Київська, с. Білогородка, вул. Леніна (Володимирьска), будинок 60

Види діяльності

Компанія займається імпортом сировини для хімічної, парфумерної, косметичної, фармацевтичної та харчової галузей. Ключовою спеціалізацією є рослинні...

 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create